Martin Lohnert

Martin má rozsiahle znalosti a skúsenosti v oblasti sieťovej infraštruktúry a bezpečnosti. Aktuálne riadi Security Operations Center – služba, ktorá je súčasťou skupiny Soitron pod značkou Void www.voidsoc.com. Vo firme Soitron pôsobil aj ako technický vedúci, viedol marketing Soitron Group a pomohol firme stať sa tretím najväčším poskytovateľom IT riešení na Slovensku. Bol pri tom, keď firma Soitron expandovala do Českej republiky, Rumunska a Turecka. Zhodnocuje svoje skúsenosti aj z pozície IT manažéra v slovenskej pobočke firmy Asea Brown Boveri, alebo Solution Architekta v austrálskom zastúpení Dimension Data.

Martin Štefanco

Riaditeľ Energetickej Agentúry Smart Regiónu PSK. Ma bohaté pracovné skúsenosti v oblasti energetiky budov, pozemného staviteľstva, technického zariadenia budov a obnoviteľných zdrojov energie.
Energetická Agentúra Smart Regiónu PSK je príspevkovou organizáciou Prešovského samosprávneho kraja s právnou subjektivitou. Bola zriadená v roku 2018 rozhodnutím zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja. Poslaním energetickej agentúry je byť lídrom v presadzovaní klimatickej a energetickej politiky na území samosprávneho kraja.

Peter Kočík

Peter Kočík pôsobí v spolocnosti Fortinet ako Team Leader Systems Engineering pre CEE región. Jeho FortiHistory sa začala písať v roku 2007, kedy budoval managed security services vo firme Slovanet. Bol jedným z prvých evanielizátorov Fortinet technológií na Slovensku. V oblasti bezpečnosti sa pohybuje už viac ako 10 rokov a jeho široké implementačné a presales znalosti oceňujú mnohí zákazníci aj partneri.

Štefan Bieľak

Pôsobil ako primátor mesta Spisšká Belá nepretržite štyri volebné obdobia do roku 2018. Dlhoročne pôsobí v orgánoch ZMOS-u, ako podpredseda združenia v rokoch 2014- 2018, v súčasnosti ako predseda podtatranského regionálneho ZMOS-u. Dlhodobobo (od roku 2013) je podpredsedom Krajskej organizácie cestovného ruchu v Prešove a predsedom Európskeho zoskupenia územnej spolupráce TATRY so sídlom v Nowom Targu. Poslanecké skúsenosti získal z dlhoročného pôsobenia ako volený predstaviteľ Prešovského samosprávneho kraja a mestského zastupiteľstva v Spišskej Belej.

Tomáš Paciga

V podnikaní sa riadi heslom: “Zmyslom technológií je pomáhať”. V roku 2018 založil a riadi resitech. Je to rýchlo rastúca a inovatívna spoločnosť v segmente real-estate. Platforma resitech prepája, automatizuje a zefektívňuje činnosť zúčastnených strán. Aktívne prepája developera, správcu, distribučné spoločnosti, B2B segment a vlastníkov bytov v dome s cieľom ušetriť náklady a prieniesť pridané hodnoty pre zúčastnené strany.

V roku 2020 spoločnosť Forbes vyhlásila resitech za najinovantívnejšiu firmu roka na FORBES 30POD30. Koncom roka 2021 bol resitech súčasťou slovenskej delegácie v Dubaji na podujatí EXPO.

Martin Sallai

Aktuálne pôsobenie v Asbise na pozícii Pre-Sales Technical Consultant po dobu viac ako 2 roky. Vyštudovaná Slovenská Technická Univerzita v Bratislave, fakulta elektrotechniky a informatiky, odbor Telekomunikácie. V IT sfére sa aktívne pohybujem od roku 2015, kedy som začínal v spoločnosti Benestra (ex GTS). Okrem iného mám skúsenosti aj s Powershell skriptingom a automatizáciou. Vo voľnom čase si rád zbehnem do prírody, alebo na jedno dobre chladené.

Peter Blaas

Peter Blaas pracuje v Antik Telecom & Technology ako Business Development Director, má na starosti rozširovanie siete a prípravu nových služieb pre Slovensko, ako aj rozšírenie TV technológii Antiku na svetových trhoch. V Antiku sa okrem toho venuje témam smart cities, zdieľanej ekonomiky či elektrickej mobility. Absolvoval odbor Informačné technológie na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Od počiatku štúdia na VŠ paralelne podniká najprv v oblasti marketingovej komunikácie, neskôr v manažérskom poradenstve v telekomunikačnom sektore. V tomto kontexte sa zúčastnil na formovaní komerčného poskytovania služieb narrow-band internetu v SR, neskôr pri vzniku ADSL trhu, bezdrôtového internetu vo free-bande a masového nasadenia FTTx triple-play na Slovensku. Od roku 2012 pracuje pre Antik v Košiciach.

Ján Michlík

IT nadšenec podporujúci viaceré startupy a rozrastajúcu sa komunitu mladých ľudí v podtatranskom regióne. Jeho poslaním je zachovanie biodiverzity našej planéty pre budúce generácie. Po vyštudovaní na TU v Košiciach vybudoval metropolitnú sieť v Poprade, kde po zlúčení so Slovanetom pôsobil na viacerých pozíciách a v predstavenstve spoločnosti. Od roku 2016 sa venuje IoT technológiám a téme Smart City/Building.